Δημοτικές εκλογές Καλαμάτας| Οι υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι ανά συνδυασμό

Διαβάστε τα ονόματα με τους υποψήφιους όλων των συνδυασμών στο δήμο Καλαμάτας που θα συμμετάσχουν στις εκλογές της 26ης Μαΐου.

 

 

  1. Όνομα Συνδυασμού : «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ»



Υποψήφιος Δήμαρχος : ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
 
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
Α) Εκλογική Περιφέρεια ΑΡΙΟΣ

  1. ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΦΡΑΓΚΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 

Β) Εκλογική Περιφέρεια ΑΡΦΑΡΩΝ 

  1. ΑΛΙΦΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  2. ΜΑΚΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΗΛΙΑ 

Γ) Εκλογική Περιφέρεια ΘΟΥΡΙΑΣ

  1. ΔΙΑΣΣΑΚΟΥ-ΜΑΛΑΠΑΝΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΔΑΜΙΑΝΟΥ
  2. ΚΑΤΣΙΛΙΕΡΗ-ΝΙΤΣΑ ΠΑΝΑΓΙΩ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΜΠΑΡΔΑΜΑΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ 

Δ) Εκλογική Περιφέρεια ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

  1. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  2. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΒΕΡΓΙΝΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  6. ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  7. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  8. ΓΟΥΡΔΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  9. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ-ΣΩΤΗΡΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  10. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  11. ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗ-ΗΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ
  12. ΔΙΑΣΑΚΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  13. ΚΑΛΑΝΤΖΗ-ΓΕΩΓΟΥΛΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  14. ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  15. ΚΑΝΔΗΛΙΩΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  16. ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  17. ΚΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ-ΣΤΡΑΤΗΓΟΥΛΑ του ΗΛΙΑ
  18. ΚΑΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  19. ΚΟΚΚΟΡΟΓΙΑΝΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  20. ΚΟΝΤΡΑΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
  21. ΚΟΥΤΙΒΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  22. ΚΟΥΦΑΛΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  23. ΚΡΟΤΣΕ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  24. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  25. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  26. ΛΑΖΑΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  27. ΛΑΚΚΑ ΟΛΓΑ του ΠΑΝΤΟΥ
  28. ΛΕΒΕΝΤΕΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
  29. ΛΙΟΥΜΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  30. ΛΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  31. ΛΥΡΙΝΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  32. ΜΑΡΑΒΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  33. ΜΑΡΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  34. ΜΑΡΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
  35. ΜΕΝΤΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  36. ΜΗΤΣΕΑ-ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  37. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  38. ΜΟΥΝΤΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  39. ΜΠΙΡΛΗ ΠΕΡΣΕΦΩΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
  40. ΜΠΙΡΟΥ ΤΑΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  41. ΜΠΙΤΣΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ
  42. ΝΙΑΡΧΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  43. ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ
  44. ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  45. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  46. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  47. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  48. ΠΡΕΖΕΡΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  49. ΡΕΪΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  50. ΡΗΓΑΝΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  51. ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  52. ΤΟΥΜΠΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  53. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
  54. ΧΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  55. ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  56. ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 

 
2.   Όνομα Συνδυασμού : «ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΤΟΠΟΣ ΖΩΗΣ».


Υποψήφιος Δήμαρχος : ΚΟΥΖΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
 
Α) Εκλογική Περιφέρεια ΑΡΙΟΣ

  1. ΨΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΩ (ΜΑΝΤΥ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Β) Εκλογική Περιφέρεια ΑΡΦΑΡΩΝ 

  1. ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ (ΑΡΙΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 Γ) Εκλογική Περιφέρεια ΘΟΥΡΙΑΣ

  1. ΜΠΕΖΕΡΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΜΠΕΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΜΙΧΑΗΛ 

Δ) Εκλογική Περιφέρεια ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

  1. ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΣΤΑΥΡΙΑΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΓΕΛΑΣΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΓΙΑΝΝΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΓΙΟΥΡΤΟΥΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
  6. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΥΤΑΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΔΡΕΑ
  7. ΕΛ ΜΑΡΑΣΙ ΜΟΧΑΜΕΝΤ (ΜΟΧ) του ΜΟΧΣΕΝ
  8. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
  9. ΖΑΓΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  10. ΚΑΛΦΑΚΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  11. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  12. ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΘΕΑΝΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  13. ΚΑΡΓΑΔΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ
  14. ΚΑΤΣΙΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
  15. ΚΑΤΣΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  16. ΚΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
  17. ΛΑΓΟΠΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  18. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
  19. ΛΑΝΤΖΟΥΝΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ
  20. ΜΑΝΩΛΟΥΔΗ ΙΛΙΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ
  21. ΜΠΑΡΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  22. ΜΠΕΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ – ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΜΙΧΑΗΛ
  23. ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  24. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  25. ΠΑΥΛΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΜΠΕΛΑ) του ΗΛΙΑ
  26. ΠΑΧΤΙΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  27. ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  28. ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  29. ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ - ΜΑΡΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  30. ΡΑΦΑΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ - ΑΝΝΑ (ΝΑΝΤΙΑΝΝΑ) του ΛΟΥΚΑ
  31. ΤΖΙΝΑΕΤΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  32. ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  33. ΤΣΙΜΟΓΙΑΝΝΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του ΠΕΡΙΚΛΗ
  34. ΤΣΟΥΜΕΛΕΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  35. ΤΣΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
  36. ΦΡΕΓΚΟΓΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΜΟΣ – ΝΙΚΩΝ (ΕΝΤΙ) του ΙΟΡΔΑΝΗ – ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΔΑΝΙΗΛ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  37. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  38. ΧΡΟΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
  39. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 
3.   Όνομα Συνδυασμού : «ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ»


Υποψήφιος Δήμαρχος : ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ
 
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
Α) Εκλογική Περιφέρεια ΑΡΙΟΣ 

  1. ΛΙΑΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

 
Β) Εκλογική Περιφέρεια ΑΡΦΑΡΩΝ 

  1. ΜΠΑΡΟΥΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 

Γ) Εκλογική Περιφέρεια ΘΟΥΡΙΑΣ 

  1. ΜΑΛΑΠΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  2. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 
Δ) Εκλογική Περιφέρεια ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 

  1. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΑΤΕΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΓΑΛΕΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΓΑΤΣΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  5. ΓΚΙΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  6. ΓΚΛΕΓΚΛΕ ΕΛΕΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  7. ΓΚΟΥΖΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ
  8. ΔΑΒΕΡΟΥ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  9. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  10. ΕΞΕΡΤΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  11. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  12. ΖΕΜΠΙΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  13. ΚΑΝΤΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  14. ΚΑΠΟΓΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  15. ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  16. ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  17. ΚΑΡΟΥΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  18. ΚΑΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  19. ΚΕΡΑΝΗ ΜΕΡΣΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  20. ΚΛΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  21. ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  22. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  23. ΛΙΑΒΑΡΗ ΒΕΝΕΤΙΑ του ΑΣΗΜΑΚΗ
  24. ΛΙΑΠΠΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  25. ΜΑΚΡΗ ΕΛΕΝΗ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  26. ΜΑΝΔΗΛΑΡΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  27. ΜΕΝΟΥΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  28. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  29. ΜΙΝΤΖΑ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  30. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  31. ΜΠΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  32. ΜΠΟΜΠΟΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΜΗΤΡΙΟΥ
  33. ΜΠΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  34. ΜΠΡΕΖΕΡΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  35. ΝΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  36. ΡΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  37. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  38. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  39. ΤΖΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  40. ΤΣΙΜΙΚΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΗΛΙΑ
  41. ΤΣΙΜΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  42. ΤΣΙΧΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  43. ΧΑNΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  44. ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗ ΕΥΘΑΛΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 

4.   Όνομα Συνδυασμού : «ΠΡΟΤΥΠΟΣ ΔΗΜΟΣ»


Υποψήφιος Δήμαρχος : ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
 
Α) Εκλογική Περιφέρεια ΑΡΙΟΣ 

  1. ΜΠΡΟΥΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 

Β) Εκλογική Περιφέρεια ΑΡΦΑΡΩΝ 

  1. ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΗ
  2. ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΤΡΥΦΩΝΑ

 
Γ) Εκλογική Περιφέρεια ΘΟΥΡΙΑΣ 

  1. ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΤΑΣΟΥΛΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΜΑΛΑΠΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Δ) Εκλογική Περιφέρεια ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 

  1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  2. ΑΛΕΙΦΕΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΑΝΖΑΟΥΗ ΜΑΡΙΑΝΑ του ΓΙΟΥΣΣΕΦ
  4. ΑΡΧΟΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  5. ΒΑΡΕΛΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  7. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  8. ΒΡΑΧΑΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΗΤΑ
  9. ΒΡΥΩΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΝΙΚΗΤΑ
  10. ΓΑΒΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
  11. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  12. ΓΙΑΧΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΡΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  13. ΓΚΟΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  14. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ
  15. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  16. ΚΑΡΥΟΦΙΛΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΒΑΛΙΑ) του ΗΛΙΑ
  17. ΚΑΤΣΑΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  18. ΚΑΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  19. ΚΑΤΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΕΓΚΥ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  20. ΚΑΨΑΜΠΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  21. ΚΟΚΚΑΛΗ ΤΕΡΕΖΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  22. ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  23. ΛΑΖΑΡΟΥ ΒΙΚΤΩΡ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  24. ΜΑΚΡΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  25. ΜΑΡΑΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  26. ΜΕΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΚΕΛΛΥ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  27. ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  28. ΜΟΥΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  29. ΜΠΑΛΤΟΥΜΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
  30. ΜΠΑΣΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  31. ΜΠΕΛΕΧΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  32. ΜΠΕΧΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  33. ΜΠΟΥΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  34. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  35. ΠΙΕΡΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  36. ΠΛΕΜΜΕΝΟΥ ΚΩΣΤΟΥΛΑ (ΝΤΙΝΤΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
  37. ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  38. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ (ΑΙΜΗ) του ΠΕΡΙΚΛΗ
  39. ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  40. ΣΩΦΡΟΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  41. ΤΖΑΝΕΤΑΚΟΣ ΠΑΝΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  42. ΤΣΑΠΟΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  43. ΧΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  44. ΧΕΙΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  45. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  46. ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 
5.   Όνομα Συνδυασμού : «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ»


Υποψήφιος Δήμαρχος : ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
Α) Εκλογική Περιφέρεια ΑΡΙΟΣ

  1. ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 

Β) Εκλογική Περιφέρεια ΑΡΦΑΡΩΝ 

  1. ΚΑΠΟΓΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 

Γ) Εκλογική Περιφέρεια ΘΟΥΡΙΑΣ

  1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΦΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
  2. ΚΟΥΛΙΕΡΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 

Δ) Εκλογική Περιφέρεια ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

  1. DUFRESNE SYLVIE-MARIE-CLAUDE του JACQUES
  2. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΑΝΩ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΣΑΡΑΝΤΟΥ
  4. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  5. ΒΑΛΣΑΜΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  6. ΓΑΛΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  7. ΓΕΝΝΑΤΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  8. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
  9. ΓΚΡΑΙΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  10. ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ-ΜΑΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  11. ΔΑΜΗΛΑΤΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  12. ΔΑΦΝΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  13. ΔΙΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  14. ΔΟΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  15. ΖΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  16. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  17. ΚΑΤΣΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  18. ΚΟΚΚΙΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  19. ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  20. ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  21. ΚΟΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  22. ΚΟΥΜΑΝΗ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  23. ΚΟΥΝΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
  24. ΛΑΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  25. ΜΑΛΑΒΑΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  26. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  27. ΜΠΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  28. ΜΠΑΡΝΑΣΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
  29. ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  30. ΜΠΕΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  31. ΜΠΟΥΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΗΛΙΑ
  32. ΜΠΟΥΡΕΛΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  33. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  34. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  35. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΕΑ ΣΟΦΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  36. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  37. ΠΕΤΡΕΑ ΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ
  38. ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  39. ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΠΙΖΙΜΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  40. ΡΟΥΜΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
  41. ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  42. ΣΑΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  43. ΣΙΨΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  44. ΣΠΑΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  45. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  46. ΣΤΟΚΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  47. ΣΩΤΗΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  48. ΣΩΦΡΟΝΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  49. ΤΣΟΥΚΛΕΡΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  50. ΦΡΑΓΚΙΣΚΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  51. ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  52. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  53. ΧΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  54. ΧΡΗΣΤΕΑ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 

 
6.   Όνομα Συνδυασμού : «ΑΝΟΙΧΤΟΣ ΔΗΜΟΣ ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ»


Υποψήφιος Δήμαρχος : ΜΑΚΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΩΛΗΣ) -ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
Α) Εκλογική Περιφέρεια ΑΡΙΟΣ 

  1. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΣΚΟΥΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΝΙΚΗΤΑ

 
Β) Εκλογική Περιφέρεια ΑΡΦΑΡΩΝ 

  1. ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΜΩΡΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΛΕΟΜΕΝΗ 

Γ) Εκλογική Περιφέρεια ΘΟΥΡΙΑΣ 

  1. ΔΙΟΒΟΥΝΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΔΡΟΓΓΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΠΛΑΚΩΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 

Δ) Εκλογική Περιφέρεια ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 

  1. ΑΓΓΕΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΑΛΕΒΙΖΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
  4. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΒΕΛΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  6. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  7. ΓΚΟΥΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
  8. ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ-ΕΙΡΗΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  9. ΔΑΦΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  10. ΔΟΥΒΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  11. ΔΩΔΕΚΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  12. ΖΟΜΠΟΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
  13. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  14. ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  15. ΚΑΚΑΡΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  16. ΚΑΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ
  17. ΚΑΟΥΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ
  18. ΚΑΡΑΜΠΑΓΙΑ ΣΤΕΛΛΑ του ΝΙΚΗΤΑ
  19. ΚΑΤΣΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  20. ΚΛΕΙΔΩΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  21. ΚΟΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  22. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ
  23. ΛΑΜΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
  24. ΛΑΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  25. ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  26. ΛΙΑΡΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  27. ΛΟΥΡΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  28. ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  29. ΜΑΚΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  30. ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  31. ΜΟΥΣΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  32. ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΗΛΙΑ
  33. ΜΠΕΧΡΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ
  34. ΜΠΙΤΣΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  35. ΜΠΟΓΕΑ-ΑΡΓΥΡΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  36. ΜΠΟΥΚΕΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  37. ΜΠΟΥΛΛΑΡΙ ΑΝΤΖΕΛΑ του ΑΣΤΡΙΤ
  38. ΝΙΚΗΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  39. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  40. ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  41. ΡΗΓΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΛΑΪΛΑ του ΠΟΥΛΟΥ
  42. ΣΑΚΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  43. ΣΓΑΝΤΖΟΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  44. ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  45. ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  46. ΣΜΥΡΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  47. ΣΠΑΝΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  48. ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  49. ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  50. ΤΣΙΜΙΚΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  51. ΦΕΙΔΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΥ
  52. ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  53. ΦΛΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΡΗΓΑ
  54. ΧΑΡΙΤΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  55. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  56. ΨΥΧΟΓΙΑΝΝΗΣ- ΨΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 

 
7.   Όνομα Συνδυασμού : «ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ»

Υποψήφιος Δήμαρχος : ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

Α) Εκλογική Περιφέρεια ΑΡΙΟΣ 

  1. ΓΑΡΔΕΛΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (ΠΑΝΤΕΛΗΣ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 

Β) Εκλογική Περιφέρεια ΑΡΦΑΡΩΝ 

  1. ΚΑΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΜΑΝΤΖΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 
Γ) Εκλογική Περιφέρεια ΘΟΥΡΙΑΣ 

  1. ΜΟΥΤΣΙΟΥΛΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  2. ΦΑΒΒΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 
Δ) Εκλογική Περιφέρεια ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 

  1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΑΘΗΝΑΙΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  3. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΑΡΓΥΡΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΗΛΙΑ
  5. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  7. ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  8. ΓΕΩΡΓΑΚΙΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  9. ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΡΕΝΤΖΕΠΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  10. ΔΕΙΚΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  11. ΖΟΜΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΣΑΜΟΥΝ
  12. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ (ΑΦΡΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  13. ΚΑΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΜΑΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  14. ΚΑΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  15. ΚΑΠΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  16. ΚΛΕΙΔΩΝΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  17. ΚΟΡΟΓΩΝΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  18. ΚΟΥΛΟΥΡΑ ΚΡΥΣΤΑΛΙΑ (ΛΙΝΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  19. ΚΟΥΡΑΚΛΗ ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  20. ΚΟΥΡΟΥΠΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  21. ΚΟΥΤΑΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  22. ΚΟΥΤΙΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  23. ΚΟΥΤΙΒΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΣΤΕΛΙΟΥ
  24. ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ) του ΑΝΔΡΕΑ
  25. ΜΑΝΔΗΛΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΑΡΤΕΜΙΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  26. ΜΑΝΕΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  27. ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  28. ΜΕΜΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  29. ΜΠΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  30. ΜΠΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  31. ΜΠΑΛΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  32. ΜΠΙΛΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  33. ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  34. ΝΙΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
  35. ΝΤΑΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  36. ΠΑΓΟΥΛΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  37. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  38. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  39. ΠΑΠΑΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  40. ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  41. ΡΑΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  42. ΡΕΓΓΟΥ ΚΟΥΒΑΤΣΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  43. ΣΚΟΥΛΙΚΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
  44. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  45. ΣΤΡΑΤΗΓΑΡΕΑ ΣΤΑΜΑΤΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  46. ΣΤΥΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  47. ΤΑΥΛΑΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  48. ΤΗΡΑΣΚΗ ΑΝΝΑ (ΜΑΡΙΑΝΝΑ) του ΗΛΙΑ
  49. ΤΟΥΡΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  50. ΤΣΙΛΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  51. ΦΑΣΟΥΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  52. ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  53. ΧΑΛΒΑΤΣΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  54. ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  55. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 

 
8.   Όνομα Συνδυασμού : «ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΑ ΔΥΝΑΜΗ»


Υποψήφιος Δήμαρχος :  ΑΛΕΙΦΕΡΗ ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
Α) Εκλογική Περιφέρεια ΑΡΙΟΣ 

  1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΠΛΕΜΑΤΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΖΟΡΖΕΤΤΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 

Β) Εκλογική Περιφέρεια ΑΡΦΑΡΩΝ 

  1. ΜΠΑΡΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΜΠΟΥΡΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΗΛΙΑ 

Γ) Εκλογική Περιφέρεια ΘΟΥΡΙΑΣ 

  1. ΠΡΑΣΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΡΟΥΣΣΗ ΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΦΑΤΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 

Δ) Εκλογική Περιφέρεια ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 

  1. ΑΓΓΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
  3. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ (ΔΗΜΗΤΡΗΣ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  5. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  6. ΓΚΑΡΜΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  7. ΓΚΟΝΗ ΡΗΓΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΓΟΥΡΝΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  9. ΔΑΦΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  10. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΤΙΜΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  11. ΔΙΚΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
  12. ΕΞΗΝΤΑΒΕΛΩΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΗΛΙΑ
  13. ΙΩΑΝΝΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΟΪΩΑΝΝΗ
  14. ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΚΟΡΝΗΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  15. ΚΑΛΟΚΑΘΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  16. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  17. ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  18. ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  19. ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  20. ΚΑΡΜΠΑΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  21. ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  22. ΚΟΚΚΩΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  23. ΚΟΛΟΚΑΘΗ ΚΑΚΑΛΕΤΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  24. ΚΟΥΠΟΥΖΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ (ΑΝΘΗ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  25. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  26. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  27. ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  28. ΛΕΟΝΤΑΡΙΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  29. ΜΑΛΑΠΑΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  30. ΜΟΥΡΓΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  31. ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  32. ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  33. ΜΠΟΛΕΤΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  34. ΞΑΝΘΑΚΗ ΑΘΗΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  35. ΠΑΠΑΔΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  36. ΣΑΚΚΑΣ ΣΟΦΙΑΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  37. ΣΑΛΜΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΝΙΚΗΤΑ
  38. ΣΚΑΡΠΑ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  39. ΣΚΟΠΕΤΕΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  40. ΣΜΕΡΛΑ ΜΑΡΘΑ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  41. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  42. ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  43. ΤΣΟΥΤΣΟΥΡΑΚΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  44. ΦΑΝΤΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  45. ΦΕΡΕΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  46. ΦΩΤΕΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ
  47. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  48. ΧΟΥΣΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  49. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (ΚΟΛΑΤΣΟΥΡΑΣ ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  50. ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΠΛΑΡΗ ΧΡΥΣΗ του ΝΙΚΗΤΑ 

9.   Όνομα Συνδυασμού : «δημιουργική  ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ» ,


Υποψήφιος Δήμαρχος :  ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
Α) Εκλογική Περιφέρεια ΑΡΙΟΣ 

  1. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΛΥΜΠΕΡΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΦΑΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 

Β) Εκλογική Περιφέρεια ΑΡΦΑΡΩΝ 

  1. ΜΩΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
  2. ΤΑΧΤΑΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

 
Γ) Εκλογική Περιφέρεια ΘΟΥΡΙΑΣ 

  1. ΑΝΑΖΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΔΟΥΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΛΥΓΙΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 

Δ) Εκλογική Περιφέρεια ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 

  1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
  2. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  3. ΑΝΑΖΙΚΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΧΡΥΣΑ) του ΜΙΧΑΗΛ
  4. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
  5. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΛΑΓΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΓΛΑΪΑ (ΛΙΑΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΓΙΟΥΡΓΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  7. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΕΠΗ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  8. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  9. ΓΑΛΕΑ ΛΑΓΩΝΙΚΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  10. ΓΕΩΡΓΑΝΑ ΞΕΡΕΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  11. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  12. ΔΟΥΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  13. ΔΡΟΥΓΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  14. ΖΑΓΑΡΕΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  15. ΖΕΠΠΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΜΙΧΑΗΛ
  16. ΗΛΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΣΧΑΛΗ
  17. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  18. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  19. ΚΑΡΑΜΟΥΖΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  20. ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  21. ΚΑΡΓΑ ΜΠΑΡΟΥΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΝΙΑ ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  22. ΚΑΡΟΥΜΠΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  23. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  24. ΚΟΥΤΙΒΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  25. ΚΟΥΤΙΒΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  26. ΚΟΥΤΡΑΦΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  27. ΚΟΥΦΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  28. ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
  29. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΠΑΔΟΓΙΩΡΓΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
  30. ΛΕΒΕΝΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  31. ΜΑΝΕΤΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  32. ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  33. ΜΑΣΤΡΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  34. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  35. ΜΠΑΚΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  36. ΜΠΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  37. ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  38. ΜΠΑΣΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  39. ΜΠΕΤΙΧΑΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΑΝΤΙΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  40. ΜΠΛΕΚΟΥ ΓΙΟΥΛΗ ΘΕΑΝΩ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  41. ΝΤΑΜΑΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ
  42. ΟΥΑΜΠΙΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΝΙΣΛΑΒ ZTZIΣΛΑΒ
  43. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΖΙΜΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  44. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ
  45. ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  46. ΠΟΛΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  47. ΠΟΛΥΜΕΝΕΑ ΚΑΡΑΜΠΟΤΣΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  48. ΠΡΑΜΑΓΚΙΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  49. ΣΓΟΥΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  50. ΤΟΜΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  51. ΤΣΑΚΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  52. ΤΣΑΟΥΣΗ ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  53. ΤΣΩΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΗΛΙΑ
  54. ΦΕΡΕΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  55. ΦΕΡΕΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΚΕΛΛΥ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  56. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΚΟΥΤΟΥΜΑΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΒΟΥΛΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 10. Όνομα Συνδυασμού : «ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΠΟΛΗ ΕΝΩΜΕΝΗ»


Υποψήφιος Δήμαρχος :  ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
Α) Εκλογική Περιφέρεια ΑΡΙΟΣ 

  1. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 

Β) Εκλογική Περιφέρεια ΑΡΦΑΡΩΝ 

  1.  ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 

Γ) Εκλογική Περιφέρεια ΘΟΥΡΙΑΣ 

  1. ΜΥΛΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΠΕΤΡΙΔΗ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                   

Δ) Εκλογική Περιφέρεια ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 

  1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΑΛΑΜΑΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  4. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  5. ΑΡΓΥΡΗ ΒΙΟΛΕΤΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  6. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΒΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ
  8. ΒΑΣΙΛΟΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
  9. ΒΑΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  10. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΙΝΑ (ΚΑΙΤΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  11. ΓΚΟΥΖΟΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  12. ΓΚΟΥΖΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  13. ΔΟΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  14. ΔΡΟΣΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ
  15. ΖΑΓΑΡΕΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  16. ΚΑΛΑΜΟΥΔΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
  17. ΚΑΠΙΝΙΑΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  18. ΚΑΡΑΚΑΛΠΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  19. ΚΑΡΥΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
  20. ΚΑΤΣΑΠΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  21. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  22. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  23. ΛΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  24. ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  25. ΜΑΤΑΤΑΝΑ-ΧΑΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  26. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ ΠΟΛΥΖΩΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  27. ΜΠΕΓΕΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  28. ΜΠΟΥΖΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ
  29. ΜΠΟΥΡΔΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  30. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  31. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  32. ΠΛΑΚΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ
  33. ΡΟΥΣΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  34. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  35. ΣΤΕΦΑΝΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  36. ΤΣΟΛΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  37. ΦΩΤΕΙΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΤΕΛΗ
  38. ΧΑΣΑΝΕΑΣ ΠΑΝΟΣ του ΗΛΙΑ

 

------------------------------------------

Τελευταία τροποποίηση στιςΤετάρτη, 15 Μαΐου 2019 18:43
COMMENTS