Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου(8-9/10) στα τοπικά πρωταθλήματα της ΕΠΣ Mεσσηνίας

Αναλυτικά το πρόγραμμα  και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου(8-9 Οκτωβρίου)  στις τοπικές κατηγορίες ποδοσφαίρου:

 

Α΄ Κατηγορία
(3η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Σάββατο 08/10/16 16:30 ΝΙΚΑΣ Δ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ" Σάββατο 08/10/16 16:30 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 08/10/16 19:30 ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε.
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή 09/10/16 16:30 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 09/10/16 16:30 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΜΑΝΤΑΣ Ι.
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ Κυριακή 09/10/16 16:30 ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Κυριακή 09/10/16 16:30 ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ Κυριακή 09/10/16 16:30 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.

 

Α1 Κατηγορία
(2η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ" Σάββατο 08/10/16 16:30 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Σάββατο 08/10/16 16:30 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. ΧΩΡΑΣ Σάββατο 08/10/16 16:30 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΥΚΑΣ Α.
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΑΡΙΟΣ Σάββατο 08/10/16 16:30 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ Κυριακή 09/10/16 16:30 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΚΟΡΩΝΗΣ Κυριακή 09/10/16 16:30 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΑΥΚΑΣ Α., ΝΙΑΡΧΟΣ Γ.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 09/10/16 19:30 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ.

 


Β΄ Κατηγορία - 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΩΡΙΟΥ Σάββατο 08/10/16 16:30 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΜΑΝΤΑΣ Ι., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 08/10/16 16:30 ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 08/10/16 16:30 ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΑΡΦΑΡΩΝ Κυριακή 09/10/16 16:30 ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 09/10/16 16:30 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., XHEMALAJ E.
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Κυριακή 09/10/16 16:30 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.

 

COMMENTS