Τα σημερινά(30/9) αποτελέσματα των τοπικών αγώνων ποδοσφαίρου

Τα αποτελέσματα των σημερινών(30/9) αγώνων σε Α , Α1 και Β κατηγορία της ΕΠΣ Μεσσηνίας και το πρόγραμμα της Κυριακής.

 

Σάββατο 30/09/17

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(1η αγωνιστική)

Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 0-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 2-1
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ 0-1


Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(1η αγωνιστική)


ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ 3-1
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ 1-1
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ 3-0

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)

ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ 0-1
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ 2-2
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ 0-2

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)

Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ 4-2
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ 0-1

Κυριακή 01/10/17

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(1η αγωνιστική)

ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ 16:30 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ 16:30 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 16:30 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ" 16:30 ΝΙΚΑΣ Δ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ" 16:30 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.


Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(1η αγωνιστική)

ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΚΟΡΩΝΗΣ 16:30 ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ 16:30 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ 16:30 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΝΙΑΡΧΟΣ Γ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ 16:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)

ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ" 12:00 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ 12:00 ΝΙΚΑΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΒΑΛΥΡΑΣ 16:30 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.


Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)

ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ 12:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ 19:30 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.

COMMENTS