Τα σημερινά(7/10) αποτελέσματα των τοπικών αγώνων ποδοσφαίρου

Τα αποτελέσματα των σημερινών(7/10) αγώνων σε Α , Α1 και Β κατηγορία της ΕΠΣ Μεσσηνίας και το πρόγραμμα της Κυριακής.

 

 

Σάββατο 07/10/17

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(2η αγωνιστική)

Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ 4-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ 0-0
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 1-4

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(2η αγωνιστική)

Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ 2-2
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ 1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ 1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ 2-0

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 3-1

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

2η αγωνιστική
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ 1-4
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ


Κυριακή 08/10/17

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(2η αγωνιστική)

ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 16:30 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 16:30 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ 16:30 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ ΜΕΛΙΓΑΛΑ 16:30 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ" 16:30 ΝΙΚΑΣ Δ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.


Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(2η αγωνιστική)

ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΧΩΡΑΣ 16:30 ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ 16:30 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ 19:30 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΝΙΑΡΧΟΣ Γ


Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)

ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ" 11:00 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 16:30 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ 16:30 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΦΑΡΩΝ 16:30 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ" 16:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ" 13:30 ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣ 16:30 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.

COMMENTS