Βόλεϊ Α2 Γυναικών: Το αναλυτικό πρόγραμμα του Μεσσηνιακού

Το πρόγραμμα του Μεσσηνιακού στον  Α' όμιλο της Α2 Γυναικών

 

Πρόγραμμα Αγώνων
Α2 Εθνικής Κατηγορίας Γυναικών
A’ Όμιλος

Α΄ ΓΥΡΟΣ

Ημερ/νία Γήπεδο Ώρα Σ υ ν ά ν τ η σ η
Κυριακή 15/10/2017 Βύρωνα 20.30 Ένωση Βύρωνα - ΑΣ Ηλιούπολης
Κυριακή 15/10/2017 ΕΑΚ Χανίων 16.00 ΑΟ Κύδων - ΟΠ Ρεθύμνου
Σάββατο 14/10/2017 Κορυδαλλού 18.00 ΑΓΣ Άρτεμις - ΓΣ Μεσσηνιακός
Σάββατο 14/10/2017 Αγ. Παρασκευής 19.00 ΑΕ Αγ. Παρασκευής - ΑΟ Ποσειδών Λουτρ.
-------------------
Σάββατο 21/10/2017 Αγ. Παρασκευής 19.00 ΑΕ Αγ. Παρασκευής - Ένωση Βύρωνα
Σάββατο 21/10/2017 Α΄ Ηλιούπολης 16.00 ΑΣ Ηλιούπολης - ΑΟ Κύδων
Κυριακή 22/10/2017 Στ. Καλαϊτζής 19.30 ΑΟΝ Αμαζόνες - ΑΓΣ Άρτεμις
Κυριακή 22/10/2017 Γ. Γαλανόπουλος 17.00 ΑΟ Ποσειδών Λουτρ. - ΓΣ Μεσσηνιακός

------------------
Τετάρτη 25/10/2017 ΕΑΚ Χανίων 17.00 ΑΟ Κύδων - ΑΕ Αγ. Παρασκευής
Κυριακή 29/10/2017 Κορυδαλλού 14.00 ΑΓΣ Άρτεμις - ΟΠ Ρεθύμνου
Κυριακή 29/10/2017 Παραλίας 17.00 ΓΣ Μεσσηνιακός - ΑΟΝ Αμαζόνες
Σάββατο 28/10/2017 Βύρωνα 20.00 Ένωση Βύρωνα - ΑΟ Ποσειδών Λουτρ.

------------------
Σάββατο 4/11/2017 Βύρωνα 16.00 Ένωση Βύρωνα - ΑΟ Κύδων
Σάββατο 4/11/2017 Α΄ Ηλιούπολης 17.30 ΑΣ Ηλιούπολης - ΑΓΣ Άρτεμις
Σάββατο 4/11/2017 Ρεθύμνου 14.30 ΟΠ Ρεθύμνου - ΓΣ Μεσσηνιακός
Κυριακή 5/11/2017 Γ. Γαλανόπουλος 17.00 ΑΟ Ποσειδών Λουτρ. - ΑΟΝ Αμαζόνες
------------------

Σάββατο 11/11/2017 Κορυδαλλού 19.00 ΑΓΣ Άρτεμις - ΑΕ Αγ. Παρασκευής
Σάββατο 11/11/2017 Παραλίας 18.00 ΓΣ Μεσσηνιακός - ΑΣ Ηλιούπολης
Κυριακή 12/11/2017 Στ. Καλαϊτζής 16.00 ΑΟΝ Αμαζόνες - ΟΠ Ρεθύμνου
Σάββατο 11/11/2017 ΕΑΚ Χανίων 16.00 ΑΟ Κύδων - ΑΟ Ποσειδών Λουτρ.
-------------------------

Σάββατο 18/11/2017 Αγ. Παρασκευής 18.00 ΑΕ Αγ. Παρασκευής - ΓΣ Μεσσηνιακός
Σάββατο 18/11/2017 Βύρωνα 20.00 Ένωση Βύρωνα - ΑΓΣ Άρτεμις
Σάββατο 18/11/2017 Α΄ Ηλιούπολης 17.30 ΑΣ Ηλιούπολης - ΑΟΝ Αμαζόνες
Τετάρτη 22/11/2017 Γ. Γαλανόπουλος 17.00 ΑΟ Ποσειδών Λουτρ. - ΟΠ Ρεθύμνου

---------------
Κυριακή 26/11/2017 Στ. Καλαϊτζής 18.30 ΑΟΝ Αμαζόνες - ΑΕ Αγ. Παρασκευής
Κυριακή 26/11/2017 Παραλίας 18.00 ΓΣ Μεσσηνιακός - Ένωση Βύρωνα
Κυριακή 26/11/2017 Κορυδαλλού 14.00 ΑΓΣ Άρτεμις - ΑΟ Κύδων
Σάββατο 25/11/2017 Ρεθύμνου 16.00 ΟΠ Ρεθύμνου - ΑΣ Ηλιούπολης
--------------------

Σάββατο 2/12/2017 Αγ. Παρασκευής 16.00 ΑΕ Αγ. Παρασκευής - ΟΠ Ρεθύμνου
Σάββατο 2/12/2017 Βύρωνα 20.00 Ένωση Βύρωνα - ΑΟΝ Αμαζόνες
Σάββατο 2/12/2017 ΕΑΚ Χανίων 13.30 ΑΟ Κύδων - ΓΣ Μεσσηνιακός
Κυριακή 3/12/2017 Γ. Γαλανόπουλος 17.00 ΑΟ Ποσειδών Λουτρ. - ΑΣ Ηλιούπολης
-----------------

Σάββατο 9/12/2017 Α΄ Ηλιούπολης 17.30 ΑΣ Ηλιούπολης - ΑΕ Αγ. Παρασκευής
Ρεθύμνου ΟΠ Ρεθύμνου - Ένωση Βύρωνα
Κυριακή 10/12/2017 Στ. Καλαϊτζής 16.00 ΑΟΝ Αμαζόνες - ΑΟ Κύδων
Σάββατο 9/12/2017 Κορυδαλλού 19.00 ΑΓΣ Άρτεμις - ΑΟ Ποσειδών Λουτρ.

 


Β΄ ΓΥΡΟΣ

Ημερ/νία Γήπεδο Ώρα Σ υ ν ά ν τ η σ η Απ
Σάββατο 16/12/2017 Α΄ Ηλιούπολης 17.30 ΑΣ Ηλιούπολης - Ένωση Βύρωνα
Σάββατο 16/12/2017 Ρεθύμνου 16.00 ΟΠ Ρεθύμνου - ΑΟ Κύδων
Σάββατο 16/12/2017 Παραλίας 18.00 ΓΣ Μεσσηνιακός - ΑΓΣ Άρτεμις
Κυριακή 17/12/2017 Γ. Γαλανόπουλος 17.00 ΑΟ Ποσειδών Λουτρ. - ΑΕ Αγ. Παρασκευής

---
Σάββατο 23/12/2017 Βύρωνα 20.00 Ένωση Βύρωνα - ΑΕ Αγ. Παρασκευής
Σάββατο 23/12/2017 ΕΑΚ Χανίων 16.00 ΑΟ Κύδων - ΑΣ Ηλιούπολης
Σάββατο 23/12/2017 Κορυδαλλού 19.00 ΑΓΣ Άρτεμις - ΑΟΝ Αμαζόνες
Σάββατο 23/12/2017 Παραλίας 20.00 ΓΣ Μεσσηνιακός - ΑΟ Ποσειδών Λουτρ.

----------------
Σάββατο 13/1/2018 Αγ. Παρασκευής 16.00 ΑΕ Αγ. Παρασκευής - ΑΟ Κύδων
Ρεθύμνου ΟΠ Ρεθύμνου - ΑΓΣ Άρτεμις
Κυριακή 14/1/2018 Στ. Καλαϊτζής 18.00 ΑΟΝ Αμαζόνες - ΓΣ Μεσσηνιακός
Κυριακή 14/1/2018 Γ. Γαλανόπουλος 17.00 ΑΟ Ποσειδών Λουτρ. - Ένωση Βύρωνα

-------------
Σάββατο 20/1/2018 ΕΑΚ Χανίων 16.00 ΑΟ Κύδων - Ένωση Βύρωνα
Σάββατο 20/1/2018 Κορυδαλλού 19.00 ΑΓΣ Άρτεμις - ΑΣ Ηλιούπολης
Σάββατο 20/1/2018 Παραλίας 14.30 ΓΣ Μεσσηνιακός - ΟΠ Ρεθύμνου
Κυριακή 21/1/2018 Στ. Καλαϊτζής 19.30 ΑΟΝ Αμαζόνες - ΑΟ Ποσειδών Λουτρ.

----------
Σάββατο 27/1/2018 Αγ. Παρασκευής 19.00 ΑΕ Αγ. Παρασκευής - ΑΓΣ Άρτεμις
Σάββατο 27/1/2018 Α΄ Ηλιούπολης 17.30 ΑΣ Ηλιούπολης - ΓΣ Μεσσηνιακός
Ρεθύμνου ΟΠ Ρεθύμνου - ΑΟΝ Αμαζόνες
Κυριακή 28/1/2018 Γ. Γαλανόπουλος 15.00 ΑΟ Ποσειδών Λουτρ. - ΑΟ Κύδων
----------------
Κυριακή 4/2/2018 Παραλίας 18.00 ΓΣ Μεσσηνιακός - ΑΕ Αγ. Παρασκευής
Σάββατο 3/2/2018 Κορυδαλλού 19.00 ΑΓΣ Άρτεμις - Ένωση Βύρωνα
Κυριακή 4/2/2018 Στ. Καλαϊτζής 18.30 ΑΟΝ Αμαζόνες - ΑΣ Ηλιούπολης
Σάββατο 3/2/2018 Ρεθύμνου 14.30 ΟΠ Ρεθύμνου - ΑΟ Ποσειδών Λουτρ.
-------------------

Σάββατο 10/2/2018 Αγ. Παρασκευής 19.00 ΑΕ Αγ. Παρασκευής - ΑΟΝ Αμαζόνες
Σάββατο 10/2/2018 Βύρωνα 18.00 Ένωση Βύρωνα - ΓΣ Μεσσηνιακός
Σάββατο 10/2/2018 ΕΑΚ Χανίων 16.00 ΑΟ Κύδων - ΑΓΣ Άρτεμις
Σάββατο 10/2/2018 Α΄ Ηλιούπολης 16.00 ΑΣ Ηλιούπολης - ΟΠ Ρεθύμνου

-----------
Σάββατο 17/2/2018 Ρεθύμνου 16.00 ΟΠ Ρεθύμνου - ΑΕ Αγ. Παρασκευής
Σάββατο 17/2/2018 Στ. Καλαϊτζής 16.00 ΑΟΝ Αμαζόνες - Ένωση Βύρωνα
Σάββατο 17/2/2018 Παραλίας 16.00 ΓΣ Μεσσηνιακός - ΑΟ Κύδων
Σάββατο 17/2/2018 Α΄ Ηλιούπολης 16.00 ΑΣ Ηλιούπολης - ΑΟ Ποσειδών Λουτρ.

-----------
Σάββατο 24/2/2018 Αγ. Παρασκευής 16.00 ΑΕ Αγ. Παρασκευής - ΑΣ Ηλιούπολης
Σάββατο 24/2/2018 Βύρωνα 16.00 Ένωση Βύρωνα - ΟΠ Ρεθύμνου
Σάββατο 24/2/2018 ΕΑΚ Χανίων 16.00 ΑΟ Κύδων - ΑΟΝ Αμαζόνες
Σάββατο 24/2/2018 Γ. Γαλανόπουλος 16.00 ΑΟ Ποσειδών Λουτρ. - ΑΓΣ Άρτεμις

 

Τελευταία τροποποίηση στιςΤετάρτη, 11 Οκτωβρίου 2017 14:03
COMMENTS