Η ατζέντα του Καλαματιανού φιλάθλου για το Σαββατοκύριακο(18-19/11)

Πλούσια είναι η αγωνιστική δράση του Σαββατοκύριακου και  το Kalamata24.gr έχει ετοιμάσει την ατζέντα ώστε να είστε ενημερωμένοι για όλα τα δρώμενα.


Όλοι οι αγώνες, τα γήπεδα και οι ώρες έναρξης με ένα κλικ, για να... μη χάσετε την μπάλα!

ΜΠΑΣΚΕΤ

Γ’ Εθνική Ανδρών

1ος Όμιλος (6η αγωνιστική)


1ος Όμιλος Νότου
Κυριακή 19 Νοεμβρίου
Απόλλωνα 17:00 Απόλλων Σμύρνης-Καλαμάτα 1980


Α ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ (5η αγωνιστική)

ΣΑΒΒΑΤΟ 18-11-2017

ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 18:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. ΤΣΟΥΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓ.
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 20:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. ΠΟΥΛΟΥΠΑΤΗΣ Δ.
ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ - ΣΑΚ Ο ΑΤΛΑΣ ΔΣ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ 18:00 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ. ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ Κ
ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ - ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ ΔΣ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ 20:00 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ. ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ Κ.

ΚΥΡΙΑΚΗ 19-11-2017
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΤΡ. - ΑΣ ΛΑΚΩΝ. ΚΡΟΝ. ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 18:00 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΠΟΥΛΟΥΠΑΤΗΣ Δ.
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 20:00 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΤΣΟΥΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓ.

 

ΒΟΛΕΙ

Α2 Εθνική Κατ. Ανδρών Α΄ Όμιλος-1ος Υποόμιλος

Σάββατο 18/11/2017 Ολυμπιάδος 18.00 ΑΕΠ Ολυμπιάς - ΑΟ Καλαμάτα 80

 

Α2 Εθνική Κατ. Γυναικών Α΄ Όμιλος

Σάββατο 18/11/2017 Αγ. Παρασκευής 18.00 ΑΕ Αγ. Παρασκευής - ΓΣ Μεσσηνιακός

 

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Γ ΕΘΝΙΚΗ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κυριακή 19/11/17

15:00 ΔΗΜ.ΣΤ. ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ- ΚΑΛΑΜΑΤΑ

 

 

ΤΟΠΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ


Σάββατο 18/11/17


Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(8η αγωνιστική)

Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ 15:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ" 15:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ" 15:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ 18:00 ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(8η αγωνιστική)

Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ 15:00 ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ 15:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΚΑΥΚΑΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.


Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)

ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΒΑΛΥΡΑΣ 15:00 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ ΑΡΦΑΡΩΝ 15:00 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

8η αγωνιστική
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΛΟΓΓΑΣ 15:00 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ 15:00 ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΑΓΓΕΛΗ Μ.

Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

3η αγωνιστική
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 15:00 ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΧΕΛΗ Φ.

Κυριακή 19/11/17

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(8η αγωνιστική)

Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 15:00 ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ 15:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ 15:00 ΝΙΚΑΣ Δ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΚΑΥΚΑΣ Α.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ" 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(8η αγωνιστική)

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ 15:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ 15:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ., ΝΙΑΡΧΟΣ Γ.
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΔΩΡΙΟΥ 15:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ 18:00 ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.


Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)

ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ" 12:00 ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ" 15:00 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ 15:00 ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.


Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)

ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΜΕΘΩΝΗΣ 15:00 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ 15:00 ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΑΓΓΕΛΗ Μ., ΜΠΟΤΗ Σ.

Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(3η αγωνιστική)

Π.Α.Ο.Κ. - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ 11:00 ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΧΕΛΗ Φ., ΝΤΟΧΑΣ Β.
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ 11:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΚΑΥΚΑΣ Α., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ 11:00 0-3

 

Τελευταία τροποποίηση στιςΣάββατο, 25 Νοεμβρίου 2017 14:20
COMMENTS