Η ατζέντα του Καλαματιανού φιλάθλου για το Σαββατοκύριακο(25-26/11)

Πλούσια είναι η αγωνιστική δράση του Σαββατοκύριακου και  το Kalamata24.gr έχει ετοιμάσει την ατζέντα ώστε να είστε ενημερωμένοι για όλα τα δρώμενα.


Όλοι οι αγώνες, τα γήπεδα και οι ώρες έναρξης με ένα κλικ, για να... μη χάσετε την μπάλα!

ΜΠΑΣΚΕΤ

Γ’ Εθνική Ανδρών

1ος Όμιλος (7η αγωνιστική)

1ος Όμιλος Νότου

Κυριακή 26 Νοεμβρίου


Τέντα 17:00 Καλαμάτα 1980-ΑΟ Ακράτα Αναστασίου-Τηγάνης (Γιαλικάρης)

--

Α ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ (6η αγωνιστική)

ΣΑΒΒΑΤΟ 25-11-2017

ΣΑΚ Ο ΑΤΛΑΣ - ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 18:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. -ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ.
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00 ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ ΚΩΝ.


ΚΥΡΙΑΚΗ 26-11-2017

ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ - ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00 ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ ΚΩΝ. ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ.
ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ - ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΣ ΜΕΓ/ΛΗΣ 20:00 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ.
ΑΣ ΛΑΚΩΝ. ΚΡΟΝΟΣ - ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Α΄ ΑΝΔΡΩΝ 18:00 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ. ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ.

 

ΒΟΛΕΙ

Α2 Εθνική Κατ. Ανδρών Α΄ Όμιλος-1ος Υποόμιλος

Σάββατο 25/11/2017

Παραλίας 18.00 ΑΟ Καλαμάτα 80 - ΑΟ Παλλήνη

 

Α2 Εθνική Κατ. Γυναικών Α΄ Όμιλος

Κυριακή 26/11/2017 Παραλίας 18.00 ΓΣ Μεσσηνιακός - Ένωση Βύρωνα

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

 

 

ΤΟΠΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

 

Σάββατο 25/11/17


Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(9η αγωνιστική)

1. Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ 15:00 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΥΚΑΣ Α.
2. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ" 15:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(9η αγωνιστική)

3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 15:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.
4. Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣ 15:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.
5. Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ 15:00 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)

6. ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 15:00 ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.
7. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. ΔΩΡΙΟΥ 15:00 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.
8. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ 15:00 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

9η αγωνιστική
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ 15:00 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.
ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ" 18:00 ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.


Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Σάββατο 25/11/17 15:00 ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ.

--------

Κυριακή 26/11/17

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(9η αγωνιστική)

ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ 15:00 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ" 15:00 ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΣΚΟΡΔΟΣ Η.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ 15:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΝΙΑΡΧΟΣ Γ.
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 15:00 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 15:00 ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.


Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(9η αγωνιστική)

Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ 15:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ.
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΧΩΡΑΣ 15:00 ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ 15:00 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΥΚΑΣ Α.
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ 18:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ


Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)

ΑΠΣ ΑΡΙΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ" 10:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΓΓΕΛΗ Μ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ 15:00 ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ ΑΡΙΟΣ 15:00 ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΧΕΛΗ Φ.


Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ" 12:30 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣ 15:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ 15:00 ΣΑΚΚΑΣ Β., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.


Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(4η αγωνιστική)

ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ 11:00 ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΝΤΟΧΑΣ Β., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ.
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ 12:00 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΜΠΟΤΗ Σ.

Τελευταία τροποποίηση στιςΣάββατο, 25 Νοεμβρίου 2017 14:34
COMMENTS