Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου(20-21/1) στα τοπικά πρωταθλήματα της ΕΠΣ Mεσσηνίας

Αναλυτικά το πρόγραμμα  και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου(20-21/11)  στις τοπικές κατηγορίες ποδοσφαίρου.

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(15η αγωνιστική)


Σάββατο 20/01/18

Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 15:00 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ" 15:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ" 15:00 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ 18:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.

Κυριακή 21/01/18

ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ 15:00 ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ" 15:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ 15:00 ΝΙΚΑΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 15:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΡΕΚΚΑΣ Η.

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(15η αγωνιστική)

Σάββατο 20/01/18

ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ 15:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ 15:00 ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΚΟΡΩΝΗΣ 15:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.

Κυριακή 21/01/18

Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΩΡΙΟΥ 15:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ 15:00 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΝΙΑΡΧΟΣ Γ.
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ 15:00 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.


Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(14η αγωνιστική)

Σάββατο 20/01/18

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ ΑΡΦΑΡΩΝ 15:00 ΝΙΚΑΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΩΡΙΟΥ 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 15:00 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.

Κυριακή 21/01/18

ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ" 12:30 ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΑΡΦΑΡΩΝ 15:00 ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ., ΝΤΟΧΑΣ Β.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ 18:00 ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.


Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(14η αγωνιστική)

Σάββατο 20/01/18

ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ 15:00 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.

Κυριακή 21/01/18

Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ 12:30 ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣ 15:00 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ 15:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.

Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(9η αγωνιστική)

Σάββατο 20/01/18

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ 15:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.

Κυριακή 21/01/18

Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ" 10:00 ΣΑΚΚΑΣ Β., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΑΓΓΕΛΗ Μ.
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Π.Α.Ο.Κ. ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ 11:00 ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΓΑΚΗΣ Ν., ΜΠΟΤΗ Σ.
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ ΜΕΛΙΓΑΛΑ 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.

COMMENTS