Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου(27-28/1) στα τοπικά πρωταθλήματα της ΕΠΣ Mεσσηνίας

Αναλυτικά το πρόγραμμα  και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου(27-28/11)  στις τοπικές κατηγορίες ποδοσφαίρου.

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(16η αγωνιστική)

Σάββατο 27/01/18


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ" 15:00 ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ 15:00 ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.

Κυριακή 28/01/18

ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 15:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 15:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ 15:00 ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ 15:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ" 15:00 ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.


Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(16η αγωνιστική)

Σάββατο 27/01/18

Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ 15:00 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 15:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ 15:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.


Κυριακή 28/01/18

ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΧΩΡΑΣ 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. ΜΕΘΩΝΗΣ 15:00 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ 15:00 ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ 18:00 ΝΙΚΑΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ.


Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(15η αγωνιστική)

Σάββατο 27/01/18

ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 15:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ.
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ ΑΡΙΟΣ 15:00 ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.

Κυριακή 28/01/18

Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ 11:00 ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΝΤΟΧΑΣ Β.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ ΑΡΦΑΡΩΝ 15:00 ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ 15:00 ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ.


Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(15η αγωνιστική)

Σάββατο 27/01/18

ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ 15:00 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.

Κυριακή 28/01/18

ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ 12:00 ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΧΕΛΗ Φ.
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ 15:00 ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ 15:00 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.


Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(10η αγωνιστική)

Σάββατο 27/01/18

ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ 15:00 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΛΥΒΑΡΗΣ Π.

Κυριακή 28/01/18
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ 11:00 ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΑΓΓΕΛΗ Μ., ΚΟΥΤΑΒΑΣ Η.
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ 11:00 ΣΑΚΚΑΣ Β., ΞΥΝΟΣ Σ., ΚΑΜΑΙ Α.

COMMENTS