Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου(10-11/2) στα τοπικά πρωταθλήματα της ΕΠΣ Mεσσηνίας

Αναλυτικά το πρόγραμμα  και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου(10-11/2)  στις τοπικές κατηγορίες ποδοσφαίρου.

 

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(18η αγωνιστική)

Σάββατο 10/02/18

Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ" 15:30 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ" 15:30 ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΝΙΑΡΧΟΣ Γ.
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ 15:30 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.

Κυριακή 11/02/18

Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ 15:30 ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 15:30 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 15:30 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ 15:30 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ" 15:30 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(18η αγωνιστική)

Σάββατο 10/02/18

Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ 15:30 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 15:30 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ 15:30 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ 15:30 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.

Κυριακή 11/02/18

Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣ 15:30 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ 15:30 ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ 18:30 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(17η αγωνιστική)

ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 10/02/18 15:30 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ ΑΡΙΟΣ Σάββατο 10/02/18 15:30 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 10/02/18 18:30 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Κυριακή 11/02/18 11:00 ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΝΤΟΧΑΣ Β., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ" Κυριακή 11/02/18 13:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΖΕΡΒΑ Μ.


Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(17η αγωνιστική)

ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 10/02/18 15:30 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ" Κυριακή 11/02/18 10:30 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 11/02/18 15:30 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 11/02/18 15:30 ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΣΒΑΡΝΙΑΣ Β.
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Δευτέρα 12/02/18 17:30 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η.


Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(12η αγωνιστική)

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Σάββατο 10/02/18 15:30 ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 11/02/18 11:00 ΣΑΚΚΑΣ Β., ΑΓΓΕΛΗ Μ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ.
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 11/02/18 11:30 ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΓΑΚΗΣ Ν., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - Π.Α.Ο.Κ. ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Κυριακή 11/02/18 15:30 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε

COMMENTS