Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου(10-11/3) στα τοπικά πρωταθλήματα της ΕΠΣ Mεσσηνίας

Αναλυτικά το πρόγραμμα  και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου(10-11/3)  στις τοπικές κατηγορίες ποδοσφαίρου.

 

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(21η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ" Σάββατο 10/03/18 15:30 ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Σάββατο 10/03/18 15:30 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ" Σάββατο 10/03/18 15:30 ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ Σάββατο 10/03/18 15:30 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Κυριακή 11/03/18 15:30 ΝΙΚΑΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ" Κυριακή 11/03/18 15:30 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Κυριακή 11/03/18 15:30 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Κυριακή 11/03/18 15:30 ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(21η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Σάββατο 10/03/18 15:30 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. ΧΩΡΑΣ Σάββατο 10/03/18 15:30 ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 10/03/18 15:30 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Κυριακή 11/03/18 15:30 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΜΕΘΩΝΗΣ Κυριακή 11/03/18 15:30 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΚΟΡΩΝΗΣ Κυριακή 11/03/18 15:30 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΚΑΥΚΑΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 11/03/18 18:30 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(20η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 10/03/18 15:30 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ Σάββατο 10/03/18 15:30 ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Σάββατο 10/03/18 15:30 ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ" Κυριακή 11/03/18 11:00 ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΚΟΥΤΑΒΑΣ Η.
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ" Κυριακή 11/03/18 15:30 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ., ΚΑΜΑΙ Α.
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή 11/03/18 15:30 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(20η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 10/03/18 15:30 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.      Αναβλήθηκε
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Σάββατο 10/03/18 15:30 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΓΑΚΗΣ Ν., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ.
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 10/03/18 18:30 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΛΟΓΓΑΣ Κυριακή 11/03/18 15:30 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 11/03/18 15:30 ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΑΓΓΕΛΗ Μ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ" Δευτέρα 12/03/18 15:30 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Σάββατο 10/03/18 15:30 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΥΚΑΣ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Σάββατο 10/03/18 15:30 ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΑΓΓΕΛΗ Μ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ.
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - Π.Α.Ο.Κ. ΜΕΛΙΓΑΛΑ Σάββατο 10/03/18 15:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η.
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 11/03/18 11:00 ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΣΒΑΡΝΙΑΣ Β., ΝΤΟΧΑΣ Β.

 

COMMENTS