Κλήρωση Γ' Εθνικής: Το πρόγραμμα της Καλαμάτας

Πραγματοποιήθηκε την Τετάρτη (12/9) η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ΄Εθνικής.

Η Καλαμάτα και ο Πάμισος είναι  στον 8ο όμιλο.


Η έναρξη του πρωταθλήματος ορίστηκε για τις 30 Σεπτεμβρίου, όπου η Καλαμάτα θα αντιμετωπίσει εκτός την Ενωση Λέρνας ενώ στην δεύτερη αγωνιστική υποδέχεται τον Αστέρα Βλαχιώτη.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:


1η αγωνιστική 14η

ΑΕ Ερμιονίδας-Παναρκαδικός

Μανδραϊκός-ΑΟ Κατασταρίου

Ένωση Λέρνας-Καλαμάτα

Πάμισσος Μεσσήνης-ΑΕ Πελλάνας

Αστέρας Βλαχιώτη-Ασπρόπυργος

Αμβρυσσέας Διστόμου-Παναργειακός

ΑΟ Εικοσιμίας-ΑΟ Υπάτου


2η αγωνιστική 15η

Μανδραϊκός-ΑΕ Ερμιονίδας

Παναρκαδικός-Ένωση Λέρνας

ΑΟ Κατασταρίου-Πάμισσος Μεσσήνης

Καλαμάτα-Αστέρας Βλαχιώτη

ΑΕ Πελλάνας-Αμβρυσσέας Διστόμου

Ασπρόπυργος-ΑΟ Εικοσιμίας

Παναργειακός-ΑΟ Υπάτου


3η αγωνιστική 16η

ΑΕ Ερμιονίδας-Ένωση Λέρνας

Πάμισσος Μεσσήνης-Μανδραϊκός

Αστέρας Βλαχιώτη-Παναρκαδικός

Αμβρυσσέας Διστόμου-ΑΟ Κατασταρίου

ΑΟ Εικοσιμίας-Καλαμάτα

ΑΟ Υπάτου-ΑΕ Πελλάνας

Παναργειακός-Ασπρόπυργος

 

4η αγωνιστική 17η

Πάμισσος Μεσσήνης-ΑΕ Ερμιονίδας

Ένωση Λέρνας-Αστέρας Βλαχιώτη

Μανδραϊκός-Αμβρυσσέας Διστόμου

Παναρκαδικός-ΑΟ Εικοσιμίας

ΑΟ Κατασταρίου-ΑΟ Υπάτου

Καλαμάτα-Παναργειακός

ΑΕ Πελλάνας-Ασπρόπυργος

 

5η αγωνιστική 18η

ΑΕ Ερμιονίδας-Αστέρας Βλαχιώτη

Αμβρυσσέας Διστόμου-Πάμισσος Μεσσήνης

ΑΟ Εικοσιμίας-Ένωση Λέρνας

ΑΟ Υπάτου-Μανδραϊκός

Παναργειακός-Παναρκαδικός

Ασπρόπυργος-ΑΟ Κατασταρίου

ΑΕ Πελλάνας-Καλαμάτα

 

6η αγωνιστική 19η

Αμβρυσσέας Διστόμου-ΑΕ Ερμιονίδας

Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΟ Εικοσιμίας

Πάμισσος Μεσσήνης-ΑΟ Υπάτου

Ένωση Λέρνας-Παναργειακός

Μανδραϊκός-Ασπρόπυργος

Παναρκαδικός-ΑΕ Πελλάνας

ΑΟ Κατασταρίου-Καλαμάτα


7η αγωνιστική 20ή

ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΟ Εικοσιμίας

ΑΟ Υπάτου-Αμβρυσσέας Διστόμου

Παναργειακός-Αστέρας Βλαχιώτη

Ασπρόπυργος-Πάμισσος Μεσσήνης

ΑΕ Πελλάνας-Ένωση Λέρνας

Καλαμάτα-Μανδραϊκός

ΑΟ Κατασταρίου-Παναρκαδικός


8η αγωνιστική 21η

ΑΟ Υπάτου-ΑΕ Ερμιονίδας

ΑΟ Εικοσιμίας-Παναργειακός

Αμβρυσσέας Διστόμου-Ασπρόπυργος

Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΕ Πελλάνας

Πάμισσος Μεσσήνης-Καλαμάτα

Ένωση Λέρνας-ΑΟ Κατασταρίου

Μανδραϊκός- Παναρκαδικός


9η αγωνιστική 22η

ΑΕ Ερμιονίδας-Παναργειακός

Ασπρόπυργος-ΑΟ Υπάτου

ΑΕ Πελλάνας-ΑΟ Εικοσιμίας

Καλαμάτα-Αμβρυσσέας Διστόμου

ΑΟ Κατασταρίου-Αστέρας Βλαχιώτη

Παναρκαδικός-Πάμισσος Μεσσήνης

Ένωση Λέρνας-Μανδραϊκός

 

10η αγωνιστική 23η

Ασπρόπυργος-ΑΕ Ερμιονίδας

Παναργειακός-ΑΕ Πελλάνας

ΑΟ Υπάτου-Καλαμάτα

ΑΟ Εικοσιμίας-ΑΟ Κατασταρίου

Αμβρυσσέας Διστόμου-Παναρκαδικός

Αστέρας Βλαχιώτη-Μανδραϊκός

Πάμισσος Μεσσήνης-Ένωση Λέρνας

 

11η αγωνιστική 24η

ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΕ Πελλάνας

Καλαμάτα-Ασπρόπυργος

ΑΟ Κατασταρίου-Παναργειακός

Παναρκαδικός-ΑΟ Υπάτου

Μανδραϊκός-ΑΟ Εικοσιμίας

Ένωση Λέρνας-Αμβρυσσέας Διστόμου

Αστέρας Βλαχιώτη-Πάμισσος Μεσσήνης

 

12η αγωνιστική 25η

Καλαμάτα-ΑΕ Ερμιονίδας

ΑΕ Πελλάνας-ΑΟ Κατασταρίου

Ασπρόπυργος-Παναρκαδικός

Παναργειακός-Μανδραϊκός

ΑΟ Υπάτου-Ένωση Λέρνας

ΑΟ Εικοσιμίας-Πάμισσος Μεσσήνης

Αμβρυσσέας Διστόμου-Αστέρας Βλαχιώτη

 

13η αγωνιστική 26η

ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΟ Κατασταρίου

Παναρκαδικός-Καλαμάτα

Μανδραϊκός-ΑΕ Πελλάνας

Ένωση Λέρνας-Ασπρόπυργος

Πάμισσος Μεσσήνης-Παναργειακός

Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΟ Υπάτου

ΑΟ Εικοσιμίας-Αμβρυσσέας Διστόμου

 

ΟΙ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ


1η: 30/9

2η: 7/10

3η: 14/10

4η: 21/10

5η: 27/10

6η: 4/11

7η: 11/11

8η: 18/11

9η: 25/11

10η: 2/12

11η: 9/12

12η: 16/12

13η: 6/1

14η: 13/1

15η: 20/1

16η: 27/1

17η: 3/2

18η: 10/2

19η: 17/2

20η: 24/2

21η: 3/3

ΡΕΠΌ: 10/3

22η: 17/3

23η: 24/3

24η: 31/3

25η: 7/4

26η: 14/4

Τελευταία τροποποίηση στιςΠέμπτη, 13 Σεπτεμβρίου 2018 12:47
COMMENTS