Αναλυτικά το πρόγραμμα της Α1 ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ (2018-2019)

Ανακοινώθηκε από την ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ το πρόγραμμα του νέου πρωταθλήματος  της Α1 Κατηγορίας Ανδρών  της σεζόν 2018-2019.

 Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα.

1η Αγωνιστική

 

ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

-

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

21-10-2018

ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

20:00

 

 

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

-

ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

20-10-2018

ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

17:00

 

 

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

 

-

ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

22-10-2018

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

18:00

 

ΑΠΣ Ο ΑΚΑΔΗΜΟΣ

 

-

ΣΑΚ Ο ΑΤΛΑΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

22-10-2018

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

20:00

 

ΑΟ ΜΟΝΕΜΒ. ΚΑΣΤΡ.

 

-

ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

20-10-2018

ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ

17:00

 

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ

 

-

ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

20-10-2018

ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ

20:00

 

ΡΕΠΟ: ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ

 

2η Αγωνιστική

 

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ

-

ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ

27-10-2018

ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ

20:00

 

 

ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ

-

ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

27-10-2018

ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ

18:00

 

 

ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ

 

-

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

29-10-2018

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

18:00

 

ΣΑΚ Ο ΑΤΛΑΣ

 

-

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

ΔΕΥΤΕΡΑ

29-10-2018

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

20:00

 

ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

 

-

ΑΠΣ Ο ΑΚΑΔΗΜΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

27-10-2018

ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

17:00

 

ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ

 

-

ΑΟ ΜΟΝΕΜΒ. ΚΑΣΤΡ.

ΣΑΒΒΑΤΟ

27-10-2018

ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ

20:00

 

ΡΕΠΟ: ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ

 

3η Αγωνιστική

 

ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ

-

ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

04-11-2018

ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ

17:00

 

 

ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

-

ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

04-11-2018

ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

20:00

 

 

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

 

-

ΣΑΚ Ο ΑΤΛΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

04-11-2018

ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

18:00

 

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

 

-

ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

05-11-2018

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

18:00

 

ΑΠΣ Ο ΑΚΑΔΗΜΟΣ

 

-

ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

05-11-2018

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

20:00

 

ΑΟ ΜΟΝΕΜΒ. ΚΑΣΤΡ.

 

-

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

03-11-2018

ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ

17:00

 

ΡΕΠΟ: ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ

 

4η Αγωνιστική

 

ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ

-

ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ

11-11-2018

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

20:00

 

 

ΣΑΚ Ο ΑΤΛΑΣ

-

ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

11-11-2018

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

18:00

 

 

ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

 

-

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

10-11-2018

ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

16:00

 

ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ

 

-

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

ΚΥΡΙΑΚΗ

11-11-2018

ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ

16:00

 

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ

 

-

ΑΠΣ Ο ΑΚΑΔΗΜΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

10-11-2018

ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ

19:00

 

ΑΣ ΛΑΚΩΝ. ΚΡΟΝΟΣ

 

-

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

12-11-2018

ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ

18:00

 

ΡΕΠΟ: ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΚΑΣΤΡΟ

 

5η Αγωνιστική

 

ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ

-

ΣΑΚ Ο ΑΤΛΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

18-11-2018

ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ

16:00

 

 

ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

-

ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

18-11-2018

ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

20:00

 

 

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

 

-

ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

18-11-2018

ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

18:00

 

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

 

-

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

17-11-2018

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

20:00

 

ΑΠΣ Ο ΑΚΑΔΗΜΟΣ

 

-

ΑΟ ΜΟΝΕΜΒ. ΚΑΣΤΡ.

ΣΑΒΒΑΤΟ

17-11-2018

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

18:00

 

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ

 

-

ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

18-11-2018

ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ

16:00

 

ΡΕΠΟ: ΑΣ ΛΑΚΩΝ. ΚΡΟΝΟΣ

 

6η Αγωνιστική

 

ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

-

ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ

24-11-2018

ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

16:00

 

 

ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ

-

ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

24-11-2018

ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ

19:30

 

 

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ

 

-

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

24-11-2018

ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ

17:30

 

ΑΟ ΜΟΝΕΜΒ. ΚΑΣΤΡ.

 

-

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

ΣΑΒΒΑΤΟ

24-11-2018

ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ

18:00

 

ΣΑΚ Ο ΑΤΛΑΣ

 

-

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

25-11-2018

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

20:00

 

ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ

 

-

ΑΣ ΛΑΚΩΝ. ΚΡΟΝΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

25-11-2018

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

18:00

 

ΡΕΠΟ: ΑΠΣ Ο ΑΚΑΔΗΜΟΣ

 

7η Αγωνιστική

 

ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ

-

ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

01-12-2018

ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ

18:00

 

 

ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

-

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

01-12-2018

ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

16:00

 

 

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

 

-

ΑΟ ΜΟΝΕΜΒ. ΚΑΣΤΡ.

ΚΥΡΙΑΚΗ

02-12-2018

ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

17:00

 

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

 

-

ΑΠΣ Ο ΑΚΑΔΗΜΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

02-12-2018

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

20:00

 

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ

 

-

ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

02-12-2018

ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ

20:00

 

ΑΣ ΛΑΚΩΝ. ΚΡΟΝΟΣ

 

-

ΣΑΚ Ο ΑΤΛΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

02-12-2018

ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ

18:00

 

ΡΕΠΟ: ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ

 

8η Αγωνιστική

 

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ

-

ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ

08-12-2018

ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ

18:00

 

 

ΑΟ ΜΟΝΕΜΒ. ΚΑΣΤΡ.

-

ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

09-12-2018

ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ

18:00

 

 

ΑΠΣ Ο ΑΚΑΔΗΜΟΣ

 

-

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

08-12-2018

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

18:00

 

ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ

 

-

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

09-12-2018

ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ

16:00

 

ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

 

-

ΑΣ ΛΑΚΩΝ. ΚΡΟΝΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

09-12-2018

ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

16:00

 

ΣΑΚ Ο ΑΤΛΑΣ

 

-

ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

08-12-2018

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

20:00

 

ΡΕΠΟ: ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

 

9η Αγωνιστική

 

ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ

-

ΑΟ ΜΟΝΕΜΒ. ΚΑΣΤΡ.

ΚΥΡΙΑΚΗ

16-12-2018

ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ

18:00

 

 

ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

-

ΑΠΣ Ο ΑΚΑΔΗΜΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

16-12-2018

ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

16:00

 

 

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

 

-

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

ΚΥΡΙΑΚΗ

16-12-2018

ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

18:00

 

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ

 

-

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

16-12-2018

ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ

20:00

 

ΑΣ ΛΑΚΩΝ. ΚΡΟΝΟΣ

 

-

ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

16-12-2018

ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ

14:00

 

ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ

 

-

ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

17-12-2018

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

19:00

 

ΡΕΠΟ: ΣΑΚ Ο ΑΤΛΑΣ

 

 

10η Αγωνιστική

 

ΑΠΣ Ο ΑΚΑΔΗΜΟΣ

-

ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ

23-12-2018

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

20:00

 

 

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

-

ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

23-12-2018

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

18:00

 

ΑΟ ΜΟΝΕΜΒ. ΚΑΣΤΡ.

 

-

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

23-12-2018

ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ

18:00

 

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ

 

-

ΑΣ ΛΑΚΩΝ. ΚΡΟΝΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

22-12-2018

ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ

19:30

 

ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ

 

-

ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

22-12-2018

ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ

17:30

 

ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

 

-

ΣΑΚ Ο ΑΤΛΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

22-12-2018

ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

20:00

 

ΡΕΠΟ: ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

 

11η Αγωνιστική

 

ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ

-

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

ΣΑΒΒΑΤΟ

05-01-2019

ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ

18:00

 

 

ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

-

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

05-01-2019

ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

18:00

 

 

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ

 

-

ΑΠΣ Ο ΑΚΑΔΗΜΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

05-01-2019

ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ

18:00

 

ΑΣ ΛΑΚΩΝ. ΚΡΟΝΟΣ

 

-

ΑΟ ΜΟΝΕΜΒ. ΚΑΣΤΡ.

ΣΑΒΒΑΤΟ

05-01-2019

ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ

20:00

 

ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ

 

-

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

05-01-2019

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

20:00

 

ΣΑΚ Ο ΑΤΛΑΣ

 

-

ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

05-01-2019

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

18:00

 

ΡΕΠΟ: ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

 

12η Αγωνιστική

 

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

-

ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ

13-01-2019

ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

17:00

 

 

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

-

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

12-01-2019

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

20:00

 

 

ΑΠΣ Ο ΑΚΑΔΗΜΟΣ

 

-

ΑΣ ΛΑΚΩΝ. ΚΡΟΝΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

12-01-2019

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

18:00

 

ΑΟ ΜΟΝΕΜΒ. ΚΑΣΤΡ.

 

-

ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

13-01-2019

ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ

18:00

 

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ

 

-

ΣΑΚ Ο ΑΤΛΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

12-01-2019

ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ

18:00

 

ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ

 

-

ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

13-01-2019

ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ

20:00

 

ΡΕΠΟ: ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

 

13η Αγωνιστική

 

ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ

-

ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

20-01-2019

ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ

17:00

 

 

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ

-

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

20-01-2019

ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ

20:00

 

 

ΑΣ ΛΑΚΩΝ. ΚΡΟΝΟΣ

 

-

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

ΣΑΒΒΑΤΟ

19-01-2019

ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ

20:00

 

ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ

 

-

ΑΠΣ Ο ΑΚΑΔΗΜΟΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

21-01-2019

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

20:00

 

ΣΑΚ Ο ΑΤΛΑΣ

 

-

ΑΟ ΜΟΝΕΜΒ. ΚΑΣΤΡ.

ΣΑΒΒΑΤΟ

19-01-2019

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

18:00

 

ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

 

-

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

19-01-2019

ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

17:00

 

ΡΕΠΟ: ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ

 

14η Αγωνιστική

 

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ

-

ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

27-01-2019

ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ

20:00

 

 

ΑΣ ΛΑΚΩΝ. ΚΡΟΝΟΣ

-

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

26-01-2019

ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ

20:00

 

 

ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ

 

-

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

ΔΕΥΤΕΡΑ

28-01-2019

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

18:00

 

ΣΑΚ Ο ΑΤΛΑΣ

 

-

ΑΠΣ Ο ΑΚΑΔΗΜΟΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

28-01-2019

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

20:00

 

ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

 

-

ΑΟ ΜΟΝΕΜΒ. ΚΑΣΤΡ.

ΣΑΒΒΑΤΟ

26-01-2019

ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

17:00

 

ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ

 

-

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

28-01-2019

ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ

18:00

 

ΡΕΠΟ: ΓΣ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ

 

15η Αγωνιστική

 

ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ

-

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

02-02-2019

ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ

18:00

 

 

ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

-

ΑΣ ΛΑΚΩΝ. ΚΡΟΝΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

03-02-2019

ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

15:00

 

 

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

 

-

ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

03-02-2019

ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

17:00

 

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

 

-

ΣΑΚ Ο ΑΤΛΑΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

04-02-2019

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

18:00

 

ΑΠΣ Ο ΑΚΑΔΗΜΟΣ

 

-

ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

04-02-2019

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

20:00

 

ΑΟ ΜΟΝΕΜΒ. ΚΑΣΤΡ.

 

-

ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

02-02-2019

ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ

15:00

 

ΡΕΠΟ: ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ

 

16η Αγωνιστική

 

ΑΣ ΛΑΚΩΝ. ΚΡΟΝΟΣ

-

ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ

09-02-2019

ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ

18:00

 

 

ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ

-

ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

10-02-2019

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

20:00

 

 

ΣΑΚ Ο ΑΤΛΑΣ

 

-

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

09-02-2019

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

20:00

 

ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

 

-

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

ΣΑΒΒΑΤΟ

09-02-2019

ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

20:00

 

ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ

 

-

ΑΠΣ Ο ΑΚΑΔΗΜΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

09-02-2019

ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ

19:00

 

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ

 

-

ΑΟ ΜΟΝΕΜΒ. ΚΑΣΤΡ.

ΣΑΒΒΑΤΟ

09-02-2019

ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ

17:00

 

ΡΕΠΟ: ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ

 

17η Αγωνιστική

 

ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ

-

ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

17-02-2019

ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ

18:00

 

 

ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

-

ΣΑΚ Ο ΑΤΛΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

17-02-2019

ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

18:00

 

 

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

 

-

ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

17-02-2019

ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

20:00

 

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

 

-

ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

16-02-2019

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

20:00

 

ΑΠΣ Ο ΑΚΑΔΗΜΟΣ

 

-

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

16-02-2019

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

18:00

 

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ

 

-

ΑΣ ΛΑΚΩΝ. ΚΡΟΝΟΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

18-02-2019

ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ

18:00

 

ΡΕΠΟ: ΑΟ ΜΟΝΕΜΒ. ΚΑΣΤΡΟ

 

18η Αγωνιστική

 

ΣΑΚ Ο ΑΤΛΑΣ

-

ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ

24-02-2019

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

20:00

 

 

ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

-

ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

23-02-2019

ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

19:00

 

 

ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ

 

-

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

24-02-2019

ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ

16:00

 

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ

 

-

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

ΣΑΒΒΑΤΟ

23-02-2019

ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ

18:00

 

ΑΟ ΜΟΝΕΜΒ. ΚΑΣΤΡ.

 

-

ΑΠΣ Ο ΑΚΑΔΗΜΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

24-02-2019

ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ

18:00

 

ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ

 

-

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

23-02-2019

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

20:00

 

ΡΕΠΟ: ΑΣ ΛΑΚΩΝ. ΚΡΟΝΟΣ

 

19η Αγωνιστική

 

ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ

-

ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

03-03-2019

ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ

18:00

 

 

ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

-

ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

03-03-2019

ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

17:00

 

 

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

 

-

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

02-03-2019

ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

17:00

 

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

 

-

ΑΟ ΜΟΝΕΜΒ. ΚΑΣΤΡ.

ΣΑΒΒΑΤΟ

02-03-2019

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

16:00

 

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ

 

-

ΣΑΚ Ο ΑΤΛΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

02-03-2019

ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ

20:00

 

ΑΣ ΛΑΚΩΝ. ΚΡΟΝΟΣ

 

-

ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

02-03-2019

ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ

18:00

 

ΡΕΠΟ: ΑΠΣ Ο ΑΚΑΔΗΜΟΣ

 

20η Αγωνιστική

 

ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ

-

ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ

17-03-2019

ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ

16:00

 

 

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ

-

ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

16-03-2019

ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ

18:00

 

 

ΑΟ ΜΟΝΕΜΒ. ΚΑΣΤΡ.

 

-

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

17-03-2019

ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ

18:00

 

ΑΠΣ Ο ΑΚΑΔΗΜΟΣ

 

-

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

ΚΥΡΙΑΚΗ

17-03-2019

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

20:00

 

ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

 

-

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

16-03-2019

ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

19:00

 

ΣΑΚ Ο ΑΤΛΑΣ

 

-

ΑΣ ΛΑΚΩΝ. ΚΡΟΝΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

17-03-2019

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

18:00

 

ΡΕΠΟ: ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ

 

21η Αγωνιστική

 

ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ

-

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

23-03-2019

ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ

16:00

 

 

ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

-

ΑΟ ΜΟΝΕΜΒ. ΚΑΣΤΡ.

ΚΥΡΙΑΚΗ

24-03-2019

ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

18:00

 

 

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

 

-

ΑΠΣ Ο ΑΚΑΔΗΜΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

24-03-2019

ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

20:00

 

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ

 

-

ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

24-03-2019

ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ

16:00

 

ΑΣ ΛΑΚΩΝ. ΚΡΟΝΟΣ

 

-

ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

23-03-2019

ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ

19:30

 

ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ

 

-

ΣΑΚ Ο ΑΤΛΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

23-03-2019

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

20:00

 

ΡΕΠΟ: ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

 

22η Αγωνιστική

 

ΑΟ ΜΟΝΕΜΒ. ΚΑΣΤΡ.

-

ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ

30-03-2019

ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ

16:00

 

 

ΑΠΣ Ο ΑΚΑΔΗΜΟΣ

-

ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

31-03-2019

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

20:00

 

 

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

 

-

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

30-03-2019

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

16:00

 

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ

 

-

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

31-03-2019

ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ

17:30

 

ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ

-

ΑΣ ΛΑΚΩΝ. ΚΡΟΝΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

31-03-2019

ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ

19:30

 

 

ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

-

 

ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

30-03-2019

ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

19:00

 

ΡΕΠΟ: ΣΑΚ Ο ΑΤΛΑΣ

 

23η Αγωνιστική

 

ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ

-

ΑΠΣ Ο ΑΚΑΔΗΜΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

06-04-2019

ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ

17:00

 

 

ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

-

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

ΚΥΡΙΑΚΗ

07-04-2019

ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

18:00

 

 

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ

 

-

ΑΟ ΜΟΝΕΜΒ. ΚΑΣΤΡ.

ΚΥΡΙΑΚΗ

07-04-2019

ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ

19:30

 

ΑΣ ΛΑΚΩΝ. ΚΡΟΝΟΣ

 

-

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

06-04-2019

ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ

18:00

 

ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ

-

ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

06-04-2019

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

18:00

 

 

ΣΑΚ Ο ΑΤΛΑΣ

-

 

ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

06-04-2019

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

20:00

 

ΡΕΠΟ: ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

 

24η Αγωνιστική

 

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

-

ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ

14-04-2019

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

20:00

 

 

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

-

ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

14-04-2019

ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

20:00

 

 

ΑΠΣ Ο ΑΚΑΔΗΜΟΣ

 

-

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

13-04-2019

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

18:00

 

ΑΟ ΜΟΝΕΜΒ. ΚΑΣΤΡ.

 

-

ΑΣ ΛΑΚΩΝ. ΚΡΟΝΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

13-04-2019

ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ

18:00

 

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ

-

ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

13-04-2019

ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ

17:30

 

 

ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ

-

 

ΣΑΚ Ο ΑΤΛΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

13-04-2019

ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ

19:30

 

ΡΕΠΟ: ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

 

 

25η Αγωνιστική

 

ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ

-

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

20-04-2019

ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ

18:00

 

 

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ

-

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

ΚΥΡΙΑΚΗ

21-04-2019

ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ

20:00

 

 

ΑΣ ΛΑΚΩΝ. ΚΡΟΝΟΣ

 

-

ΑΠΣ Ο ΑΚΑΔΗΜΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

21-04-2019

ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ

18:00

 

ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ

 

-

ΑΟ ΜΟΝΕΜΒ. ΚΑΣΤΡ.

ΣΑΒΒΑΤΟ

20-04-2019

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

16:00

 

ΣΑΚ Ο ΑΤΛΑΣ

-

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

20-04-2019

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

18:00

 

 

ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

-

 

ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

20-04-2019

ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

19:00

 

ΡΕΠΟ: ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

 

26η Αγωνιστική

 

ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

-

ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ

Μ. ΤΕΤΑΡΤΗ

24-04-2019

ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

18:00

 

 

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

-

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ

Μ. ΤΕΤΑΡΤΗ

24-04-2019

ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

20:00

 

 

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

 

-

ΑΣ ΛΑΚΩΝ. ΚΡΟΝΟΣ

Μ. ΤΕΤΑΡΤΗ

24-04-2019

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

20:00

 

ΑΠΣ Ο ΑΚΑΔΗΜΟΣ

 

-

ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ

Μ. ΤΕΤΑΡΤΗ

24-04-2019

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

18:00

 

ΑΟ ΜΟΝΕΜΒ. ΚΑΣΤΡ.

-

ΣΑΚ Ο ΑΤΛΑΣ

Μ. ΤΕΤΑΡΤΗ

24-04-2019

ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ

18:00

 

 

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ

-

 

ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

Μ. ΤΕΤΑΡΤΗ

24-04-2019

ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ

18:00

 

ΡΕΠΟ: ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ

 

Η Επιτροπή Πρωταθλημάτων θα ορίσει εκ νέου τους αγώνες των Πρωταθλημάτων Παίδων – Εφήβων & Νεανίδων, που συμπίπτουν με τους αγώνες του Πρωταθλήματος της Α1 Κατηγορίας Ανδρών.

COMMENTS