ΒΟΛΕΙ: Το πρόγραμμα των Καλαματιανών ομάδων στα νέα πρωταθλήματα της Α2


Αναλυτικά το πρόγραμμα των Καλαματιανών ομάδων (Απόλλωνας Καλαμάτας, Μεσσηνιακός στις γυναίκες και Καλαμάτα 80 στους άνδρες) στο πρωτάθλημα της Α2 Ανδρών - Γυναικών 2019-2020:

 

Η κλήρωση του πρωταθλήματος της Α2 γυναικών 2019-2020.

 

Α2 Γυναικών - Α' όμιλος


1η αγωνιστική (19/20-10) – 2η αγωνιστική (25/26-1)

ΓΣ Μεσσηνιακός-ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΓΑΣ Μεσσαράς-ΟΦΑ Απολλώνιος
Ένωση Βύρωνα-ΓΣ Πετρούπολης
ΑΕ Αγ. Παρασκευής-Απόλλων Καλαμάτας
ΓΣΚ Ηρακλής-ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
ΓΕ Ηρακλείου-ΑΕ Αμπελοκήπων

2η αγωνιστική (26/27-10) – 13η αγωνιστική (1/2-2)
        
ΓΕ Ηρακλείου-ΓΣ Μεσσηνιακός
ΑΟΝ Αργυρούπολης-ΓΑΣ Μεσσαράς
ΟΦΑ Απολλώνιος-Ένωση Βύρωνα
ΓΣ Πετρούπολης-ΑΕ Αγ. Παρασκευής
Απόλλων Καλαμάτας-ΓΣΚ Ηρακλής
ΑΕ Αμπελοκήπων-ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου

3η αγωνιστική (2/3-11) – 14η αγωνιστική (8/9-2)
        
ΓΑΣ Μεσσαράς-ΓΕ Ηρακλείου
Ένωση Βύρωνα-ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΑΕ Αγ. Παρασκευής-ΟΦΑ Απολλώνιος
ΓΣΚ Ηρακλής-ΓΣ Πετρούπολης
ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου-Απόλλων Καλαμάτας
ΓΣ Μεσσηνιακός-ΑΕ Αμπελοκήπων
        
4η αγωνιστική (9/10-11) – 15η αγωνιστική (15/16-2)

ΓΕ Ηρακλείου-Ένωση Βύρωνα
ΓΣ Μεσσηνιακός-ΓΑΣ Μεσσαράς
ΑΟΝ Αργυρούπολης-ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΟΦΑ Απολλώνιος-ΓΣΚ Ηρακλής
ΓΣ Πετρούπολης-ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
ΑΕ Αμπελοκήπων-Απόλλων Καλαμάτας

5η αγωνιστική (16/17-11) – 16η αγωνιστική (22/23-2)
        
ΑΕ Αγ. Παρασκευής-ΓΕ Ηρακλείου
Ένωση Βύρωνα-ΓΣ Μεσσηνιακός
ΓΣΚ Ηρακλής-ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου-ΟΦΑ Απολλώνιος
Απόλλων Καλαμάτας-ΓΣ Πετρούπολης
ΓΑΣ Μεσσαράς-ΑΕ Αμπελοκήπων

6η αγωνιστική (23/24-11) – 17η αγωνιστική (29/2-1/3)
        
ΓΕ Ηρακλείου-ΓΣΚ Ηρακλής
ΓΣ Μεσσηνιακός-ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΓΑΣ Μεσσαράς-Ένωση Βύρωνα
ΑΟΝ Αργυρούπολης-ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
ΟΦΑ Απολλώνιος-Απόλλων Καλαμάτας
ΑΕ Αμπελοκήπων-ΓΣ Πετρούπολης
        
7η αγωνιστική (30/11-1/12) – 18η αγωνιστική (7/8-3)

ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου-ΓΕ Ηρακλείου
ΓΣΚ Ηρακλής-ΓΣ Μεσσηνιακός
ΑΕ Αγ. Παρασκευής-ΓΑΣ Μεσσαράς
Απόλλων Καλαμάτας-ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΓΣ Πετρούπολης-ΟΦΑ Απολλώνιος
Ένωση Βύρωνα-ΑΕ Αμπελοκήπων

8η αγωνιστική (7/8-12) – 19η αγωνιστική (14/15-3)    
    
ΓΕ Ηρακλείου-Απόλλων Καλαμάτας
ΓΣ Μεσσηνιακός-ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
ΓΑΣ Μεσσαράς-ΓΣΚ Ηρακλής
Ένωση Βύρωνα-ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΑΟΝ Αργυρούπολης-ΓΣ Πετρούπολης
ΑΕ Αμπελοκήπων-ΟΦΑ Απολλώνιος
        
9η αγωνιστική (14/15-12) – 20η αγωνιστική (21/22-3)        
        
ΓΣ Πετρούπολης-ΓΕ Ηρακλείου
Απόλλων Καλαμάτας-ΓΣ Μεσσηνιακός
ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου-ΓΑΣ Μεσσαράς
ΓΣΚ Ηρακλής-Ένωση Βύρωνα
ΟΦΑ Απολλώνιος-ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΑΕ Αγ. Παρασκευής-ΑΕ Αμπελοκήπων
        
10η αγωνιστική (21/22-12) – 21η αγωνιστική (28/29-3)

ΓΕ Ηρακλείου-ΟΦΑ Απολλώνιος
ΓΣ Μεσσηνιακός-ΓΣ Πετρούπολης
ΓΑΣ Μεσσαράς-    Απόλλων Καλαμάτας
Ένωση Βύρωνα-ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
ΑΕ Αγ. Παρασκευής-ΓΣΚ Ηρακλής
ΑΕ Αμπελοκήπων-ΑΟΝ Αργυρούπολης

11η αγωνιστική (18/19-1) – 22η αγωνιστική (4/5-4)
        
ΑΟΝ Αργυρούπολης-ΓΕ Ηρακλείου
ΟΦΑ Απολλώνιος-ΓΣ Μεσσηνιακός
ΓΣ Πετρούπολης-ΓΑΣ Μεσσαράς
Απόλλων Καλαμάτας-Ένωση Βύρωνα
ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου-ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΓΣΚ Ηρακλής-ΑΕ Αμπελοκήπων

Η κλήρωση του πρωταθλήματος της Α2 ανδρών 2019-2020

 

Α2 Ανδρών - Α' όμιλος

1η αγωνιστική (19/20-10) - 12η αγωνιστική (25/26-1)

ΑΕ Αρμενίων-ΑΣ Κέρκης
ΑΟ Αιγιαλέων-ΑΟ Νέοι Βύρωνος
ΑΟ Καλαμάτα 80-ΑΣΠ Απόλλων
Ροδίων Άθλησις    -ΓΣ Πανιώνιος
ΑΣ Πανερυθραϊκός-ΑΟΝΣ Μίλων
ΓΕ Ηρακλείου-ΔΑΣ Δραπετσώνας

2η αγωνιστική (26/27-10) - 13η αγωνιστική (1/2-2)    
    
ΓΕ Ηρακλείου-ΑΕ Αρμενίων
ΑΣ Κέρκης-ΑΟ Αιγιαλέων
ΑΟ Νέοι Βύρωνος-ΑΟ Καλαμάτα 80
ΑΣΠ Απόλλων-Ροδίων Άθλησις
ΓΣ Πανιώνιος-ΑΣ Πανερυθραϊκός
ΔΑΣ Δραπετσώνας-ΑΟΝΣ Μίλων

3η αγωνιστική (2/3-11) - 14η αγωνιστική (8/9-2)    
    
ΑΟ Αιγιαλέων-ΓΕ Ηρακλείου
ΑΟ Καλαμάτα 80-ΑΣ Κέρκης
Ροδίων Άθλησις    -ΑΟ Νέοι Βύρωνος
ΑΣ Πανερυθραϊκός-ΑΣΠ Απόλλων
ΑΟΝΣ Μίλων-ΓΣ Πανιώνιος
ΑΕ Αρμενίων-ΔΑΣ Δραπετσώνας

4η αγωνιστική (9/10-11) - 15η αγωνιστική (15/16-2)    
    
ΓΕ Ηρακλείου-ΑΟ Καλαμάτα 80
ΑΕ Αρμενίων-ΑΟ Αιγιαλέων
ΑΣ Κέρκης-Ροδίων Άθλησις
ΑΟ Νέοι Βύρωνος-ΑΣ Πανερυθραϊκός
ΑΣΠ Απόλλων-ΑΟΝΣ Μίλων
ΔΑΣ Δραπετσώνας-ΓΣ Πανιώνιος

5η αγωνιστική (16/17-11) - 16η αγωνιστική (22/23-2)
        
Ροδίων Άθλησις    -ΓΕ Ηρακλείου
ΑΟ Καλαμάτα 80-ΑΕ Αρμενίων
ΑΣ Πανερυθραϊκός-ΑΣ Κέρκης
ΑΟΝΣ Μίλων-ΑΟ Νέοι Βύρωνος
ΓΣ Πανιώνιος-ΑΣΠ Απόλλων
ΑΟ Αιγιαλέων-ΔΑΣ Δραπετσώνας

6η αγωνιστική (23/24-11) - 17η αγωνιστική (29-2/1-3)
        
ΓΕ Ηρακλείου-ΑΣ Πανερυθραϊκός
ΑΕ Αρμενίων-Ροδίων Άθλησις
ΑΟ Αιγιαλέων-ΑΟ Καλαμάτα 80
ΑΣ Κέρκης-ΑΟΝΣ Μίλων
ΑΟ Νέοι Βύρωνος-ΓΣ Πανιώνιος
ΔΑΣ Δραπετσώνας-ΑΣΠ Απόλλων

7η αγωνιστική (30-11/1-12) - 18η αγωνιστική (7/8-3)    
    
ΑΟΝΣ Μίλων-ΓΕ Ηρακλείου
ΑΣ Πανερυθραϊκός-ΑΕ Αρμενίων
Ροδίων Άθλησις    -ΑΟ Αιγιαλέων
ΓΣ Πανιώνιος-ΑΣ Κέρκης
ΑΣΠ Απόλλων-ΑΟ Νέοι Βύρωνος
ΑΟ Καλαμάτα 80-ΔΑΣ Δραπετσώνας

8η αγωνιστική (7/8-12) - 19η αγωνιστική (14/15-3)
        
ΓΕ Ηρακλείου-ΓΣ Πανιώνιος
ΑΕ Αρμενίων-ΑΟΝΣ Μίλων
ΑΟ Αιγιαλέων-ΑΣ Πανερυθραϊκός
ΑΟ Καλαμάτα 80-Ροδίων Άθλησις
ΑΣ Κέρκης-ΑΣΠ Απόλλων
ΔΑΣ Δραπετσώνας-ΑΟ Νέοι Βύρωνος    

9η αγωνιστική (14/15-12) 20η αγωνιστική (21/22-3)
        
ΑΣΠ Απόλλων-ΓΕ Ηρακλείου
ΓΣ Πανιώνιος-ΑΕ Αρμενίων
ΑΟΝΣ Μίλων-ΑΟ Αιγιαλέων
ΑΣ Πανερυθραϊκός-ΑΟ Καλαμάτα 80
ΑΟ Νέοι Βύρωνος-ΑΣ Κέρκης
Ροδίων Άθλησις-ΔΑΣ Δραπετσώνας

10η αγωνιστική (21/22-12) - 21η αγωνιστική (28/29-3)
        
ΓΕ Ηρακλείου-ΑΟ Νέοι Βύρωνος
ΑΕ Αρμενίων-ΑΣΠ Απόλλων
ΑΟ Αιγιαλέων-ΓΣ Πανιώνιος
ΑΟ Καλαμάτα 80-ΑΟΝΣ Μίλων
Ροδίων Άθλησις-ΑΣ Πανερυθραϊκός
ΔΑΣ Δραπετσώνας-ΑΣ Κέρκης

11η αγωνιστική (18/19-1) - 22η αγωνιστική (4/5-4)
        
ΑΣ Κέρκης-ΓΕ Ηρακλείου
ΑΟ Νέοι Βύρωνος-ΑΕ Αρμενίων
ΑΣΠ Απόλλων-ΑΟ Αιγιαλέων
ΓΣ Πανιώνιος-ΑΟ Καλαμάτα 80
ΑΟΝΣ Μίλων-Ροδίων Άθλησις
ΑΣ Πανερυθραϊκός-ΔΑΣ Δραπετσώνας

 

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: « Στην Καλαμάτα ο Μίλος Τζόκιτς!
COMMENTS